خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

توهین به شعور هوادار


  این روزها توهین به شعور هوادار به درجه ای رسیده که هرکسی از راه میرسه هوادار مظلوم رو به توپ می بنده؛از مسئولان باشگاه تراکتور بگیر تا صدا و سیما

  آٔقایه به اصطلاح کارشناس شما کی باشید که بخواهید به شعور هوادار توهین کنید،آقای اعتباری شمایی که حتی فرق فوتبال رو با فوتسال نمی دونید با لابی گری جناب آقای تهیه کننده به برنامه دعودت و با الفاظ بد شروع می کنید به شعور هوادرار توهین کردن اگه این هوادار تونی رو صدا میزنه از فوتبال چیزی می فهمه نه مثل جنابعالی از فوتبال حسن سوخدی سر در میاره.واقعا متائسفم برا صدا سیمایی که اسمش مردمی اما برای دیگران کار میکنه.

  کارشناس محترم که می گویید چرا تونی بی تیم مانده؛ اگه تونی بخواهد تو تیم هایی مثل شهید قندی یزد مربی گری کنه الان هزارتا مربی گری تو کارنامه ی مربی گریش بود.

  بنده بخاطر همین مکالمه ای نیم ساعته با آنتونیو پسر آقای تونی داشتم تونی از وقتی که از تیم تراکتور جدا شده حدود6 پیشنهاد داشته اما تمامی پیشنهاد ها رو رد کرده که یکیش مربوط میشه به باشگاه مس کرمان.که تمامی پیشنهادهاش هم از تیم های معتبر بوده است؛تونی بخاطر مریضی قلبی فعلا تو استراحت به سر میبره.

  آقای اعتباری(البته چون این مقاله ام در چند جا منتشر میشه از کلمه آقا استفاده میکنم وگرنه شما لایق گفتند آقا هم نیستید) شما بد نیست که سابقه تونی اولیویرا رو حتما مطالعه کنید....

  در ضمن ببخشید میشه آقای اعتباری شما هم سوابقتون بگید؟؟


  این مطلب تا کنون 32 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : تونی ,آقای ,هوادار ,میشه ,مربی ,فوتبال ,آقای اعتباری ,شعور هوادار ,
  توهین به شعور هوادار

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر